Doprava ZDARMA: DPD od 100 €, zásielkovňa od 150 €.

AGEKILLING - BOTOX LIKE COCKTAIL

Neohodnotené

Obsahuje kombináciu peptidov, ktoré útočia na mimické vrásky, uvoľňujú napäté svaly, ktoré tvoria vrásky.

Kód: CN5/1KS
od €13,50
AGEKILLING - BOTOX LIKE COCKTAIL
Neohodnotené
Množstvo: 1ks
| CN5/1KS
€13,50
Množstvo: 5ks
| CN5/5KS
€59,90

Age Killing Cocktail je sterilné sérum na mezoterapiu, elektroporáciu, elektroforézu a ionoforézu.
Toto sterilné sérum Age Killer obsahuje 4 % aktívnej zložky Syn-ake® a 2 % Argireline®.
Syn-ake ® a Argireline ® spôsobujú svalovú relaxáciu – redukujú drobné vrásky a mimické linky. Výsledkom je mladšia a pevnejšia pleť.
Jedna ampulka obsahuje 5 ml séra. To stačí na 3 až 5 aplikácií. 
Čo je dobré vedieť?
Age Killing Cocktail nie je len sérum na mezoterapiu, ale možno ho aplikovať aj ručne. Manuálna aplikácia má zmysel najmä vtedy, ak bola pokožka predtým pripravená na absorpciu aktívnych zložiek ošetrením, ako je peeling alebo dermabrázia.

Čím je Age Killing Cocktail taký výnimočný?
Sú to dve aktívne zložky SYN®-AKE a Argireline®

Argireline® je registrovaná ochranná známka spoločnosti Lipotec S.A., ktorá sa teraz predáva ako Lubrizol. INCI pre Argireline® je Acetyl Hexapeptide-8. Martin Rodbell, ktorý v roku 1994 dostal Nobelovu cenu za medicínu. DR Martin Rodbell dokázal, že bunky medzi sebou komunikujú prostredníctvom prenášačov. Acetyl Hexapeptide-8 je synteticky vyrobená látka - peptid, fragment SNAP-25, substrát botulotoxínu.

Argireline® má schopnosť oslabiť nervové signály do takej miery, že svaly tváre sú menej aktívne a môžu sa preto ľahšie uvoľniť. To môže redukovať existujúce vrásky a účinne predchádzať tvorbe nových vrások. Klinické štúdie ukázali, že krémy s obsahom Argireline® môžu znížiť hĺbku vrások až o 50 %. Ide teda o šetrnú alternatívu botulotoxínu, ktorá nespôsobuje úplné ochrnutie svalstva, ale vedie k uvoľneniu svalstva, čiže tvár nevyzerá ako maska, ale je prirodzene omladená.

SYN®-AKE, tiež registrovaná ochranná známka, je malý, synteticky vyrobený peptid s INCI: Glycerín, Aqua, Dipeptid Diaminobutyroyl Benzylamid Diacetát. Tento peptid napodobňuje hadí jed zmije chrámovej. SYN®-AKE má blokujúci účinok na acetylcholínový receptor, ktorý je zodpovedný za svalovú kontrakciu, a tak uvoľňuje svaly ako pri botoxe. To môže redukovať existujúce vrásky a účinne predchádzať tvorbe nových vrások. Výrazové línie spôsobené opakovanými pohybmi tvárových svalov môžu byť tiež znížené. Štúdie in vivo ukázali, že veľkosť vrások sa môže znížiť až o 52 % (vrásky merané na čele 29 subjektov po 28 dňoch).


BALENIE: 5 ml

Len na PROFESIONÁLNE POUŽITIE

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: