Doprava ZDARMA: zásielkovňa od 30 Euro , pošta od 50 Euro.

STAYVE BOOSTER SÉRA

Všetky séra od firmy STAYVE môžete vzájomne miešať. Vytvorte koktejl na mieru pre svoje zákazníčky!

 

AC Stem Cell Gold Ampoules STAYVE

AC znamená Asiatica Centella, ktorá je mrazuvzdorná, trváca bylina. Vďaka výťažkom z tejto rastliny má skvelé zvlhčujúce účinky. Je skvelý na upokojenie a zmiernenie zapálenej pokožky a akné.

AC Stem Cell Gold - ideálny produkt pre používateľov trpiacich na akné alebo podráždenie pokožky. Táto ampulka obsahuje acetylhexapeptid-8 a RH oligopeptid-1, ktoré poskytujú antibakteriálne, protizápalové, hojivé účinky na pokožku a regeneráciu pokožky a zvyšujú pružnosť pokožky. Obsahuje tiež 99,9% 24K čistého zlatého prášku, ktorý pomáha čistiť pleť.

86-3-390-390-ffffff

STAYVE Aqua Stem Cell Culture Ampoules

je vynikajúca na zaistenie vlhkosti a zvlhčenie suchej pokožky prostredníctvom rôznych rastlinných extraktov. Chráni pokožku pred škodlivým vonkajším prostredím a zlepšuje textúru pokožky.

Receptúra pozostáva z listovej šťavy z Aloe Barbadensis, extraktu kalusu kultúry Vitis Vinifera (Grape), Aqua. Je vynikajúci na zvlhčenie suchej pokožky vďaka rastlinným extraktom. Obsahuje tiež kyselinu hyalurónovú, ktorá pôsobí ako zvlhčovadlo a zvlhčovač. Vťahuje vlhkosť do pokožky a dodáva jej hlbokú vlhkosť.

87-3-390-390-ffffff

 

STAYVE EGF Peptide Gold Ampoules

pomáha znižovať výskyt vrások, posilňuje pružnosť pokožky o podporuje jej regeneráciu. Táto vysoko obohatená ampulka proti vráskam obsahuje veľa rastlinných výťažkov a niacínamid spolu s práškom z čistého zlata 99,9% a adenozínom, čo pomáha znižovať výskyt vrások.

Peptidové zlato pomáha znižovať výskyt vrások, posilňuje pružnosť pokožky a podporuje regeneráciu. Receptúra obsahuje prírodné peptidy, ktoré zaisťujú pružnosť a regeneráciu pokožky. Zahŕňa tiež adenozín, ktorý je známy ako botoxový peptid a je vynikajúci na redukciu vrások.

Tento produkt ľahko a hlboko preniká do pokožky a je možné ho nanášať priamo na pokožku a telo.

90-3-400-400-ffffff

 

STAYVE Salmon DNA Gold Ampoules

Salmon DNA Gold je vysoko učinné sérum na riešenie potrieb stárnucej pokožky a omladenie a opravu pokožky z vnútra. Má neuveriteľný vplyv na rast buniek a regeneráciu tkanív. Regeneruje a lieči zároveň. Je ideálny pre matnú pleť, jemné vrásky, jazvy a stárnucu pleť.

Jedná sa o veľmi efektívny vzorec na udržanie protizápalových vlastností pokožky a jej zdravú regeneráciu. Táto ampulka je špeciálne vyvinutá pre postupy systému Micronnedling Therapy System. O lososovej DNA sa hovorí, že je veľmi efektívna pri riešení problémov starnutia pokožky a prostredníctvom dermatologických kliník sa preukázala ako účinná a bezpečná.Opravuje a omladzuje pokožku z vnútra von. Má úžasný vplyv na regeneráciu tkanív a rast buniek. Toto sérum obsahuje 7 rôznych druhov peptidov a tiež 0,08 ml(1%) PDRN na 8ml. PDRN pomáha pri hojení a regenerácii a je extrahovaný zo semena salmonu. Zahŕňa tiež 99,9% (24k) prášok z čistého zlata, ktorý je veľmi efektívny pri čistení pleti a pri zvyšovaní zosvetľujúceho účinku čistením.

92-3-390-390-ffffff

STAYVE Whitening Stem Cell Culture Ampoules

pomáha pokožke vyzerať silnejšie a zdravšie a má silný zosvetlujúci efekt. Pomáha pri odstraňovaní vrások, rozjasňuje pokožku, zlepšuje pružnosť a dodáva hydratáciu.

Ampulka na bielenie kmeňových buniek - pomáha dosiahnuť aby pokožka vyzerala silnejšie a zdravšie a mala silný zosvetľujúci účinok, pomáha pri odstraňovaní vrások. Sérum obsahuje nniekoľko peptidov, kultúr rastlinných kmeňových buniek, adenozín a niacínamid. Tieto účinné látky poskytujú vynikajúci rozjasňujúci efekt a redukciu vrások a všeobecne pomáhajú pokožke vyhladiť. Obsahuje tiež výťažok z bavlny, ktorý pomáha odstraňovať vrásky a dodáva pokožke vyhladzujúci efekt. Ampulky sú skvelé pre ľudí s tmavšou pigmentáciou, väčšími škvrnami a pórmi.

93-4-2000-2000-

STAYVE BOOSTER SERUM – CITRON & CALENDULA AMPOULE

Ampulka Citron & Calendula obsahuje kvet Calendula Officinalis Flower ako hlavnú zložku, ktorá známa ako kráľovná upokojenia pokožky. Pomáha upokojiť citlivú pokožku, ako aj suchú alebo popraskanú pokožku, a je ideálny aj pre problémovú pokožku, pretože pomáha pri potláčaní zápalov a posilňuje kožné tkanivá pri hojení rán. Obsahuje tiež ďalšie zložky, ako je Citrus Limon Peel Oil, ktorý je ideálny pre mastnú a problémovú pokožku pri čistení.

BS-citron_hero_1

STAYVE BOOSTER SERUM – MICROBIOME AMPOULE

Ampulka Microbiome obsahuje Bifida Ferment Lysate ako hlavnú zložku, ktorá zlepšuje imunitu pokožky a znižuje jej precitlivené reakcie. Obsahuje tiež ďalšie zložky, ako je napríklad Lactobacillus / extrakt zo sójových bôbov, ktorý má vynikajúcu hydratačnú schopnosť, a extrakt z ovocia Vaccinium vitis-Idaea, ktorý bieli a dodáva pokožke vitalitu.

683-3-390-390-ffffff

 

STAYVE BOOSTER SERUM – IDEBENONE AMPOULE

Ampulka Idebenone obsahuje ako hlavnú zložku hydroxydecyl ubichinón, ktorý je tiež známy ako Idebenon a najsilnejšia látka proti starnutiu. Pomáha proti starnutiu a spevňuje pokožku. Má 4-krát silnejšie účinky ako vitamín C a 10-krát silnejšie účinky ako koenzým Q10. Obsahuje tiež ďalšie zložky, ako je alantoín a výťažok z ovocia Hippophae Rhamnoides, ktoré vyhladia vašu pokožku a vyživia ju.

687-3-390-390-ffffff

 

STAYVE BOOSTER SERUM – COLLAGEN AMPOULE

Ampulka s kolagénom obsahuje ako hlavnú zložku hydrolyzovaný kolagén, ktorý je pevná ideálny na spevnenie pokožky a proti vráskam. Má vysoký obsah bielkovín, aby bola vaša pokožka a aby sa pokožka zvlhčila tým, že udržuje vlhkosť. Obsahuje tiež ďalšie zložky, ako je tokoferylester kyseliny octovej a extrakt z kultúry kalusu Vitis Vinifera (Grape), ktoré fungujú ako antioxidanty, ktoré sú ideálne pre starnúcu pokožku a zabraňujú odparovaniu vlhkosti vyvážením lipidov v pokožke. Je ideálny pre ľudí s citlivou pokožkou. Ampulka Stayve #Clalagen obsahuje zložky, ktoré zabraňujú vzniku vrások. Obsahuje tiež vlhkosť a bielkoviny. Okrem toho pôsobí ako antioxidant, ktorý je ideálny pre starnúcu pokožku a pomáha tiež s jej vyváženímAplikácia:  ultrazvukovou špachtlou alebo dermapenom.

booster-collagen_hero-1

STAYVE BOOSTER SERUM – HYALURONIC ACID AMPOULE

Ampulka s kyselinou hyalurónovou obsahuje hyaluronát sodný ako hlavnú zložku pre dôkladné vyplnenie kožných tkanív vlhkosťou a pomáha zlepšiť hydratačnú silu. Obsahuje tiež ďalšie zložky, ako je acetylhexapeptid-8 a palmitoyl tripeptid-1, ktoré posilňujú pevnosť pokožky a redukujú vrásky.

  Booster_Skin-HY_hero_0