Doprava ZDARMA: DPD od 100 €, zásielkovňa od 150 €.

iWax 700g

Neohodnotené

inteligentná epilačná hmota

 

Dostupnosť Skladom (8 ks)
Kód: 1772
€32,90 –54 % €15
iWax 700g
Neohodnotené
iWAX 700g
€32,90 –54 %

iWax - inteligentná epilačná hmota je jedinečná epilačná hmota vyrobená z fíg a datlí na základe starých perzských receptov siahajúcu až do doby najväčšej slávy perzskej ríše. Receptúra na výrobu tejto špeciálnej hmoty je celosvetovo patentovaná, v Európe sa tento druh perzskej epilačnej hmoty komerčne nepredáva. Táto epilačná hmota je vyrábaná zo zmesi čisto prírodných prísad ako sú figy, ďatle a extrakty citrusových olejov.

Zloženie: Ficus Carica Fruit, Phoenix Dactylifera Fruit, Aqua, Citrus Limon Juice, Aurantium Dulcis Juice, Citral, Linaool, Limonene

1. Skôr ako začnete
Malý kúsok hmoty zvládne veľkú plochu, takže začnite s malým množstvom, cca 25g by malo stačiť. Ako u každého kozmetického prípravku vykonajte najprv malý skúšobný test citlivosti.

2. Vytvorte guľôčku
Vezmite požadované množstvo iWAX, a v dlaniach vytvorte guličku o veľkosti vlašského orecha.

3. Natiahnite ju
Natiahnite guličku a roztiahnite na pokožku, natiahnite v rovnakom smere rastu chĺpkov, aby zodpovedala oblasti, ktorú chcete epilovať.

4. Odstráňte
Potom jedným ťahom rýchlo strhnite proti smeru rastu chĺpkov, ako pri roztváraní suchého zipsu, všetko v jednom hladkom pohybe, ako profík. Určite to rýchlo zvládnete. Veríme vám.

5. Opakujte
Opakujte použitím rovnakej guľôčky v inej oblasti. Cítite, ako hladká je vaša pokožka? Krásna. Po epilácii len opláchnite vodou, použiť môžete podľa potreby aj mydlo.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: