Doprava ZDARMA: DPD od 100 €, zásielkovňa od 150 €.

Svieža bavlna -rustikálna

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom (4 ks)
Kód: 525
€19
Svieža bavlna -rustikálna
Neohodnotené

Príjemná, svieža vôňa práve vypraného prádla, usychajúce na hrejivom letnom slniečku. Zapáľte si túto sviečku a nechajte svoj domov prevoňať touto ľahkou a čistou vôňou. 

Doba horenia, intenzita vône: sviečka má vysoký podiel prírodných vonných esencií, ktoré sa postupne uvoľňujú a intenzita vône je vďaka tomu veľká. Krásne prevonia interiér (byt, kancelária, izba). Doba horenia cca. 45 - 50 hodín.

Materiál: vyrobené z palmového vosku, použité bavlnené knôty. Zdravotne nezávadný výrobok. Vyrobené v ČR. Pohár je po vyhorení sviečky čistý, možno ho ďalej využiť ako dekoráciu alebo v domácnosti na uskladnenie rôznych vecí. Sviečku je dobré z bezpečnostných dôvodov nenechávať vyhorieť až na dno. Až vosk na dne vychladne, možno ho preložiť kovovú lyžičkou do aromalampy.

Palmový vosk je 100% prírodný produkt. Neobsahuje chemické prísady, petrolej, ropné deriváty (narozdiel od bežných parafínových sviečok). Na sviečkach vytvára vosk jedinečné obrazce z malých kryštálov. Prípadné farebné odlišnosti sú u prírodných sviečok bežné a nemajú vplyv na kvalitu vône a horenia.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: