Doprava ZDARMA: zásielkovňa od 30 Euro , pošta od 50 Euro.
 

PALMOVÝ VONNÝ VOSK NEW YORK

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€15
   
Kód tovaru 1319
Kategória VONNÉ SVIEČKY
 

Popis vône: Prekrásna kombinácia pikantných tónov korenia a sviežeho ovocia. Ucítite dotyk intenzívneho korenia a ambroxan v sprievode šťavnatého bergamotu. Inšpirované vôňou Sauvage. Nechajte sa okúzliť nádhernou parfémovou kompozíciou. Sviečka môže byť tiež krásnym darčekom.

Všeobecné odporúčania: Naše vosky po rozvinutí vône veľmi intenzívne vonia, preto odporúčame vosk rozpoliť a nedávať ho do aromalampičky rovno celý. Polovica vosku dokáže dokonale prevoňať sýtou zamatovou vôňou váš interiér ... Vosk môžete páliť opakovane, kým intenzita vône nezmizne alebo sa tzv. "Neprepáli" (potom už úplne nevonia pôvodné vôňou). Z lampičky ho vyberiete jednoducho: necháte ho úplne vychladnúť, potom ho dáte na pol hodiny do chladničky a vyklepnete.

Ako na to: Pripravte si čistú aromalampičky bez zvyškov predchádzajúcich voskov či vonných olejov, dajte do nej vosk (pozor! Nikdy nepridávajte k vosku vodu!) Zapáľte dole čajovú sviečku a vosk sa začne postupne odparovať.

Prajeme veľa pekných chvíľ u krásnych vôní a mihotavého svetielka lampičky ...

Doba horenia, intenzita vône: 14-18 hodin u celého vonného vosku.

Materiál: vyrobené z palmového vosku. Zdravotne nezávadný výrobok. Vyrobené v ČR.  

Palmový vosk je 100% prírodný produkt. Neobsahuje chemické prísady, petrolej, ropné deriváty (narozdiel od bežných parafínových sviečok). Na sviečkach vytvára vosk jedinečné obrazce z malých kryštálov. Prípadné farebné odlišnosti sú u prírodných sviečok bežné a nemajú vplyv na kvalitu vône a horenia.

Hmotnosť: 25g

Upozornenie: nenechávajte nikdy aromalampu horieť bez dozoru, nesiahajte na aromalampu hneď po zhasnutí plamienka (mohli by ste sa spáliť), nemanipulujte s horúcou sviečkou (vosk by sa vám mohol rozliať). Nenechávajte aromalampu v prievane alebo u otvoreného okna. Nedávajte ju k horľavým materiálom ani ju na ne neklaďte. Aromalampy nepatrí do rúk deťom a pozor tiež na domácich miláčikov!

Balenie: vosky sú ručne balené po 1 kuse v papierových vrecúškach s  etiketou. Balenie pôsobí veľmi pekne a vyzerá dobre napríklad v darčekových balíčkoch a pod.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: