Doprava ZDARMA: zásielkovňa od 30 Euro , pošta od 50 Euro.
 

PARFUMOVÁ VONNÁ SVIEČKA ROMA

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€19
   
Kód tovaru 1280
Kategória VONNÉ SVIEČKY
 

Popis vône: Zmyselná vôňa listov čiernej ríbezle sa prelína s kvetinovým pokračovaním tejto vône. Zahaľte sa do omamnej vône ruže a rozkvitnutej frézie. Sladko vanilkový základ je doplnený drevitými tónmi, hrejivosťou ambroxanu a zemitosťou pačuli. Inšpirované vôňou  . Nechajte sa okúzliť nádhernou parfémovou kompozíciou. Sviečka môže byť tiež krásnym darčekom.

Zapáľte knôt a nechajte sviečku horieť, aby vosk vytvoril voskové jazierko. Sviečka horí čistým jasným plameňom, vďaka prírodnému zloženiu vôbec nedymí. Pri opätovnom zapaľovaní nezabudnite skrátiť knôt na dĺžku 6-10 mm.

Doba horenia, intenzita vône: sviečka má vysoký podiel prírodných vonných esencií, ktoré sa postupne uvoľňujú a intenzita vône je vďaka tomu veľká. Krásne prevonia interiér (byt, kancelária, izba). Doba horenia 25 - 30 hodín.

Materiál: vyrobené zo sójového vosku, použité bavlnené knôty. Zdravotne nezávadný výrobok. Vyrobené v ČR. Pohár je po vyhorení sviečky čistý, možno ho ďalej využiť ako dekoráciu alebo v domácnosti na uskladnenie rôznych vecí. Sviečku je dobré z bezpečnostných dôvodov nenechávať vyhorieť až na dno. Až vosk na dne vychladne, možno ho preložiť kovovú lyžičkou do aromalampy.

Sojový vosk horí pomalšie a topí sa pri nižších teplotách – sviečky tak vydržia o 50% dlhšie ako parafínové. Naše sviečky sú vyrobené z vysokokvalitného 100% prírodného a ekologicky šetrného sójového vosku. Jeho spalovaním sa nezvyšuje obsah CO₂ v atmosfére.

Hmotnosť vosku: 220g

Rozmery: priemer 9 cm x výška cm

Upozornenie: nenechávajte nikdy sviečku horieť bez dozoru, nesiahajte na pohár hneď po zhasnutí plamienkov (mohli by ste sa spáliť), nemanipulujte s horúcou sviečkou (vosk by sa vám mohol rozliať k jednej strane a pod.). Nenechávajte sviečku v prievane alebo u otvoreného okna. Dávajte pod sviečku na to určenú tácka alebo podnos, nedávajte ju k horľavým materiálom, ani ju na ne nepokládejte.Sviečky nepatrí do rúk deťom a pozor tiež na domácich miláčikov!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: