Doprava ZDARMA: DPD od 100 €, zásielkovňa od 150 €.

Ruža bez tŕnia - rustkálna

Neohodnotené
Kód: 507/400
€19
Ruža bez tŕnia - rustkálna
Neohodnotené
Veľkosť: 400g
Skladom (4 ks) | 507/400
€19

Na záhone práve rozkvitajú záhradné pivonky a ich kvety tak sladko nádherne voňajú...

Popis vône: Plná zamatová kvetinová vôňa rozkvitnutých pivonkových kvetov, sladká a ľúbezná. Zamilujete si ju na prvé privoňanie. Hodí sa pre každú príležitosť a nadchne najmä milovníkov sýtych kvetinových vôní. Mimochodom, vedeli ste, že pivonkám sa hovorí "ruža bez tŕnia"?

Doba horenia, intenzita vône: sviečka má vysoký podiel prírodných vonných esencií, ktoré sa postupne uvoľňujú a intenzita vône je vďaka tomu veľká. Krásne prevonia interiér (byt, kancelária, izba). Doba horenia 290g cca. 35 - 40 hodín/400g cca. 45 - 50 hodín.

Materiál: vyrobené z palmového vosku, použité bavlnené knôty. Zdravotne nezávadný výrobok. Vyrobené v ČR. Pohár je po vyhorení sviečky čistý, možno ho ďalej využiť ako dekoráciu alebo v domácnosti na uskladnenie rôznych vecí. Sviečku je dobré z bezpečnostných dôvodov nenechávať vyhorieť až na dno. Až vosk na dne vychladne, možno ho preložiť kovovú lyžičkou do aromalampy.

Palmový vosk je 100% prírodný produkt. Neobsahuje chemické prísady, petrolej, ropné deriváty (narozdiel od bežných parafínových sviečok). Na sviečkach vytvára vosk jedinečné obrazce z malých kryštálov. Prípadné farebné odlišnosti sú u prírodných sviečok bežné a nemajú vplyv na kvalitu vône a horenia.

 

Upozornenie: nenechávajte nikdy sviečku horieť bez dozoru, nesiahajte na pohár hneď po zhasnutí plamienkov (mohli by ste sa spáliť), nemanipulujte s horúcou sviečkou (vosk by sa vám mohol rozliať k jednej strane a pod.). Nenechávajte sviečku v prievane alebo u otvoreného okna. Dávajte pod sviečku na to určenú tácka alebo podnos, nedávajte ju k horľavým materiálom, ani ju na ne nepokládejte.Sviečky nepatrí do rúk deťom a pozor tiež na domácich miláčikov!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: