Doprava ZDARMA: DPD od 100 €, zásielkovňa od 150 €.

Škorica

Neohodnotené
Kód: 96/290
od €15
Škorica
Neohodnotené
Veľkosť: 290g
Skladom (14 ks) | 96/290
€15
Veľkosť: 400g
Skladom (25 ks) | 96/400
€19

Vianočná škorica

Kto by nepoznal jej hrejivú aromatickú vôňu?

Popis vône: Nádherná gurmánska vôňa práve namletej škorica dokáže navodiť úžasnú atmosféru a pocit dobrej nálady. Táto sviečka vonia ako koláč posypaný škoricou, ako korenie, ktoré pridávame do pečiva a perníkov, ako domov, keď sa doň vraciame v sychravých dňoch a urobíme si do hrnčeka teplý nápoj so škoricou. To však neznamená, že si ju nemôžete zapáliť aj v teplejšom období roka. Vôňa je úplne autentická, má jemný zamatový nádych.

Zapáľte obidva  knôty a nechajte sviečku horieť, aby vosk vytvoril voskové jazierko. Sviečka horí čistým jasným plameňom, vďaka prírodnému zloženiu vôbec nedymí. Pri opätovnom zapaľovaní nezabudnite skrátiť knôty na dĺžku 6-10 mm.

Doba horenia, intenzita vône: sviečka má vysoký podiel prírodných vonných esencií, ktoré sa postupne uvoľňujú a intenzita vône je vďaka tomu veľká. Krásne prevonia interiér (byt, kancelária, izba). Doba horenia 290g cca. 35 - 40 hodín/400g cca. 45 - 50 hodín.

Materiál: vyrobené z palmového vosku, použité bavlnené knôty. Zdravotne nezávadný výrobok. Vyrobené v ČR. Pohár je po vyhorení sviečky čistý, možno ho ďalej využiť ako dekoráciu alebo v domácnosti na uskladnenie rôznych vecí. Sviečku je dobré z bezpečnostných dôvodov nenechávať vyhorieť až na dno. Až vosk na dne vychladne, možno ho preložiť kovovú lyžičkou do aromalampy.

Palmový vosk je 100% prírodný produkt. Neobsahuje chemické prísady, petrolej, ropné deriváty (na rozdiel od bežných parafínových sviečok). Na sviečkach vytvára vosk jedinečné obrazce z malých kryštálov. Prípadné farebné odlišnosti sú u prírodných sviečok bežné a nemajú vplyv na kvalitu vône a horenia.

 

Upozornenie: nenechávajte nikdy sviečku horieť bez dozoru, nesiahajte na pohár hneď po zhasnutí plamienkov (mohli by ste sa spáliť), nemanipulujte s horúcou sviečkou (vosk by sa vám mohol rozliať k jednej strane a pod.). Nenechávajte sviečku v prievane alebo u otvoreného okna. Dávajte pod sviečku na to určenú tácka alebo podnos, nedávajte ju k horľavým materiálom, ani ju na ne nepokládejte. Sviečky nepatrí do rúk deťom a pozor tiež na domácich miláčikov!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: