Doprava ZDARMA: zásielkovňa od 30 Euro , pošta od 50 Euro.
 

VONNÁ SVIEČKA SLADKÝ MELÓN 155g

Neohodnotené
 
€9,90
   
Kód tovaru 1272
Kategória VONNÉ SVIEČKY
 

banner SK na web 10

Sladký melón

Osvieženie pre horúci letný deň v podobe domácej vychladené limonády zo sladkých melónov, šťavnatých uhoriek s pár kvapkami limetky. Kto by odolal?

Popis vône: Sladká svieža ovocná vôňa vodných melónov, uhoriek a zrelých limetiek dokáže navodiť úžasnú atmosféru a pocit dobrej nálady.

Zapáľte knôt a nechajte sviečku horieť, aby vosk vytvoril voskové jazierko. Sviečka horí čistým jasným plameňom, vďaka prírodnému zloženiu vôbec nedymí. Pri opätovnom zapaľovaní nezabudnite skrátiť knôt na dĺžku 6-10 mm.

Doba horenia, intenzita vône: sviečka má vysoký podiel prírodných vonných esencií, ktoré sa postupne uvoľňujú a intenzita vône je vďaka tomu veľká. Krásne prevonia interiér (byt, kancelária, izba). Doba horenia 25 - 30 hodín.

Materiál: vyrobené z palmového vosku, použité bavlnené knôty. Zdravotne nezávadný výrobok. Vyrobené v ČR.  Pohár je po vyhorení sviečky čistý, možno ho ďalej využiť ako dekoráciu alebo v domácnosti na uskladnenie rôznych vecí. Sviečku je dobré z bezpečnostných dôvodov nenechávať vyhorieť až na dno. Až vosk na dne vychladne, možno ho preložiť kovovú lyžičkou do aromalampy.

Palmový vosk je 100% prírodný produkt. Neobsahuje chemické prísady, petrolej, ropné deriváty (narozdiel od bežných parafínových sviečok). Na sviečkach vytvára vosk jedinečné obrazce z malých kryštálov. Prípadné farebné odlišnosti sú u prírodných sviečok bežné a nemajú vplyv na kvalitu vône a horenia.

Hmotnosť vosku: 155g

Rozmery: priemer 7,5 cm x 8,8 cm

Upozornenie: nenechávajte nikdy sviečku horieť bez dozoru, nesiahajte na pohár hneď po zhasnutí plamienkov (mohli by ste sa spáliť), nemanipulujte s horúcou sviečkou (vosk by sa vám mohol rozliať k jednej strane a pod.). Nenechávajte sviečku v prievane alebo u otvoreného okna. Dávajte pod sviečku na to určenú tácka alebo podnos, nedávajte ju k horľavým materiálom, ani ju na ne nepokládejte.Sviečky nepatrí do rúk deťom a pozor tiež na domácich miláčikov!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: