Doprava ZDARMA: DPD od 100 €, zásielkovňa od 150 €.

Kúzlo starých časov

Neohodnotené
Kód: 204/400
od €19
Kúzlo starých časov
Neohodnotené
Veľkosť: 400g
Skladom (4 ks) | 204/400
€19
Veľkosť: 600g
Skladom (15 ks) | 204/600
€25

Tajomstvom zahalená prekrásna vôňa vás vráti do starých čias...

Popis vône: orientálny nádych jej dáva predovšetkým pačuli a ďalej sladké ambrové nóty. V srdci vône sú kvetinové vonné esencie. Hľadáte niečo výnimočné? Potom vyskúšajte vonnú kompozíciu Kúzlo starých časov. Má v sebe noblesu aj tajomstvo, neodolateľne vonia. Otvorte starý kufor po prababičke, kde nájdete vzácny parfum v ozdobnom flakóne, striebornú púdrenku, hodvábny vyšívaný šál... Ide o úplne netuctovú vôňu, ktorá sa hodí aj pre zberateľov sviečok.

Doba horenia, intenzita vône: sviečka má vysoký podiel prírodných vonných esencií, ktoré sa postupne uvoľňujú a intenzita vône je vďaka tomu veľká. Krásne prevonia interiér (byt, kancelária, izba). Doba horenia 400g - cca. 40 hodín/600g - cca. 60 hodín.

Materiál: vyrobené z palmového vosku, použité bavlnené knôty. Zdravotne nezávadný výrobok. Vyrobené v ČR. Pohár je po vyhorení sviečky čistý, možno ho ďalej využiť ako dekoráciu alebo v domácnosti na uskladnenie rôznych vecí. Sviečku je dobré z bezpečnostných dôvodov nenechávať vyhorieť až na dno. Až vosk na dne vychladne, možno ho preložiť kovovú lyžičkou do aromalampy.

Palmový vosk je 100% prírodný produkt. Neobsahuje chemické prísady, petrolej, ropné deriváty (narozdiel od bežných parafínových sviečok). Na sviečkach vytvára vosk jedinečné obrazce z malých kryštálov. Prípadné farebné odlišnosti sú u prírodných sviečok bežné a nemajú vplyv na kvalitu vône a horenia.

Hmotnosť vosku: 400g

Rozmery: priemer  cm x výška  cm

Upozornenie: nenechávajte nikdy sviečku horieť bez dozoru, nesiahajte na pohár hneď po zhasnutí plamienkov (mohli by ste sa spáliť), nemanipulujte s horúcou sviečkou (vosk by sa vám mohol rozliať k jednej strane a pod.). Nenechávajte sviečku v prievane alebo u otvoreného okna. Dávajte pod sviečku na to určenú tácka alebo podnos, nedávajte ju k horľavým materiálom, ani ju na ne nepokládejte.Sviečky nepatrí do rúk deťom a pozor tiež na domácich miláčikov!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: