Doprava ZDARMA: DPD od 100 €, zásielkovňa od 150 €.

Merry Christmas 1

Neohodnotené
Kód: 519/400
od €19
Merry Christmas 1
Neohodnotené
Veľkosť: 400g
Skladom (2 ks) | 519/400
€19
Veľkosť: 600g
Skladom (5 ks) | 519/600
€25

Voňavé vianočné perníčky, sladučký karamel, tá prekrásna vôňa sa line z perníkovej chalúpky do diaľky.

Popis vône: Typická vôňa vianočných perníčkov je cítiť medom, škoricou, badiánom, maslom, vanilkovým cukrom, sladkým karamelom av samotnom základe nájdete aj kvapku rumu. TOP medzi perníčkovými vôňami. Nádherne prevonia každý interiér neodolateľnou gurmánskou vôňou.

Veľká vonná sviečka s 2 knôtmi má aj krásnu etiketu a hodí sa ako darček k najrôznejším príležitostiam.

Zapáľte knôty a nechajte sviečku horieť, aby vosk vytvoril voskové jazierko. Sviečka horí čistým jasným plameňom, vďaka prírodnému zloženiu a kvalitným knôtom vôbec nečudí. Pri opätovnom zapaľovaní nezabudnite prípadne skrátiť knôty na dĺžku 6-10 mm.

Doba horenia, intenzita vône: sviečka má vysoký podiel prírodných vonných esencií, ktoré sa postupne uvoľňujú a intenzita vône je vďaka tomu veľká. Krásne prevonia interiér (byt, kancelária, izba). Doba horenia 39 – 43 hodín.

Materiál: vyrobené z palmového vosku, použité bavlnené knôty, kvalitné vonné esencie. Zdravotne nezávadný výrobok. Vyrobené v SR. Sviečka je vo vintage pohári z číreho skla, má dekoratívny vzhľad, má praktické a veľmi pekné viečko. Pohár je po vyhorení sviečky čistý, dá sa ďalej využiť ako dekorácia alebo v domácnosti na uskladnenie rôznych vecí. Sviečku je dobré z bezpečnostných dôvodov nenechávať vyhorieť až na dno. Až vosk na dne vychladne, je možné ho preložiť kovovou lyžičkou do aromalampy.

Palmový vosk je 100% prírodný produkt. Neobsahuje chemické prísady, petrolej, ropné deriváty (na rozdiel od bežných parafínových sviečok). Na sviečkach vytvára vosk jedinečné obrazce z malých kryštálov. Prípadné farebné odlišnosti sú u prírodných sviečok bežné a nemajú vplyv na kvalitu vône a horenia.

 

Upozornenie: nenechávajte nikdy sviečku horieť bez dozoru, nesiahajte na pohár hneď po zhasnutí plamienkov (mohli by ste sa spáliť), nemanipulujte s horúcou sviečkou (vosk by sa vám mohol rozliať k jednej strane a pod.). Nenechávajte sviečku v prievane alebo pri otvorenom okne. Dávajte pod sviečku na to určenú tácku alebo podnos, nedávajte ju k horľavým materiálom ani ju na ne neklaďte. Sviečky nepatria do rúk deťom a pozor aj na domácich miláčikov!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: