Doprava ZDARMA: zásielkovňa od 30 Euro , pošta od 50 Euro.
 

VONNÁ SVIEČKA LESNÁ JAHODA 290g

Neohodnotené
 

banner SK na web 8

Lesná jahoda

Košík plný sladkých červených jahôdok s nezameniteľnou vôňou si v podobe tejto sviečky môžete priniesť domov aj vy ...

Popis vône: Sladká ovocná vôňa čerstvo nazbieraných lesných jahôd dokáže navodiť úžasnú atmosféru a pocit dobrej nálady. Sviečka voňajúce po lesných jahodách vám iste navodia aj myšlienky dať si niečo dobré, sladkého, najlepšie jahodového :-)

Zapáľte obidva  knôty a nechajte sviečku horieť, aby vosk vytvoril voskové jazierko. Sviečka horí čistým jasným plameňom, vďaka prírodnému zloženiu vôbec nedymí. Pri opätovnom zapaľovaní nezabudnite skrátiť knôty na dĺžku 6-10 mm.

Doba horenia, intenzita vône: sviečka má vysoký podiel prírodných vonných esencií, ktoré sa postupne uvoľňujú a intenzita vône je vďaka tomu veľká. Krásne prevonia interiér (byt, kancelária, izba). Doba horenia 45 - 50 hodín.

Materiál: vyrobené z palmového vosku, použité bavlnené knôty. Zdravotne nezávadný výrobok. Vyrobené v ČR. Pohár je po vyhorení sviečky čistý, možno ho ďalej využiť ako dekoráciu alebo v domácnosti na uskladnenie rôznych vecí. Sviečku je dobré z bezpečnostných dôvodov nenechávať vyhorieť až na dno. Až vosk na dne vychladne, možno ho preložiť kovovú lyžičkou do aromalampy.

Palmový vosk je 100% prírodný produkt. Neobsahuje chemické prísady, petrolej, ropné deriváty (narozdiel od bežných parafínových sviečok). Na sviečkach vytvára vosk jedinečné obrazce z malých kryštálov. Prípadné farebné odlišnosti sú u prírodných sviečok bežné a nemajú vplyv na kvalitu vône a horenia.

Hmotnosť vosku: 290g

Rozmery: priemer 9,8 cm x výška 13,9 cm

Upozornenie: nenechávajte nikdy sviečku horieť bez dozoru, nesiahajte na pohár hneď po zhasnutí plamienkov (mohli by ste sa spáliť), nemanipulujte s horúcou sviečkou (vosk by sa vám mohol rozliať k jednej strane a pod.). Nenechávajte sviečku v prievane alebo u otvoreného okna. Dávajte pod sviečku na to určenú tácka alebo podnos, nedávajte ju k horľavým materiálom, ani ju na ne nepokládejte.Sviečky nepatrí do rúk deťom a pozor tiež na domácich miláčikov!

€15
   
Kód tovaru 1293
Kategória VONNÉ SVIEČKY S DVOMA KNÔTMI
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: