Doprava ZDARMA: zásielkovňa od 30 Euro , pošta od 50 Euro.
 

VONNÁ SVIEČKA VIŠŇOVÝ PUNČ 290g

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
€15
   
Kód tovaru 1299
Kategória VONNÉ SVIEČKY S DVOMA KNÔTMI
 

banner SK na web 7

Višňový punč

Hrejivá vôňa domáceho punču...

Popis vône: Sýta korenistá vôňa s ovocným sladkým podtónom dokáže navodiť úžasnú atmosféru a pocit dobrej nálady. Postupne ucítite jednotlivé vonné ingrediencie: rum, tmavý čaj, klinček, citrón, vanilkový cukor, výraznú škoricu aj ľahko trpké višne. Hodí sa nielen pre chladnejšie obdobie roka, ale aj pre sviatočné príležitosti. Rozhodne ju vyskúšajte, ak máte radi gurmánske vône. Pre čarovný domov.

Zapáľte obidva  knôty a nechajte sviečku horieť, aby vosk vytvoril voskové jazierko. Sviečka horí čistým jasným plameňom, vďaka prírodnému zloženiu vôbec nedymí. Pri opätovnom zapaľovaní nezabudnite skrátiť knôty na dĺžku 6-10 mm.

Doba horenia, intenzita vône: sviečka má vysoký podiel prírodných vonných esencií, ktoré sa postupne uvoľňujú a intenzita vône je vďaka tomu veľká. Krásne prevonia interiér (byt, kancelária, izba). Doba horenia 45 - 50 hodín.

Materiál: vyrobené z palmového vosku, použité bavlnené knôty. Zdravotne nezávadný výrobok. Vyrobené v ČR. Pohár je po vyhorení sviečky čistý, možno ho ďalej využiť ako dekoráciu alebo v domácnosti na uskladnenie rôznych vecí. Sviečku je dobré z bezpečnostných dôvodov nenechávať vyhorieť až na dno. Až vosk na dne vychladne, možno ho preložiť kovovú lyžičkou do aromalampy.

Palmový vosk je 100% prírodný produkt. Neobsahuje chemické prísady, petrolej, ropné deriváty (narozdiel od bežných parafínových sviečok). Na sviečkach vytvára vosk jedinečné obrazce z malých kryštálov. Prípadné farebné odlišnosti sú u prírodných sviečok bežné a nemajú vplyv na kvalitu vône a horenia.

Hmotnosťvosku: 290g

Rozmery: priemer 9,8 cm x výška 13,9 cm

Upozornenie: nenechávajte nikdy sviečku horieť bez dozoru, nesiahajte na pohár hneď po zhasnutí plamienkov (mohli by ste sa spáliť), nemanipulujte s horúcou sviečkou (vosk by sa vám mohol rozliať k jednej strane a pod.). Nenechávajte sviečku v prievane alebo u otvoreného okna. Dávajte pod sviečku na to určenú tácka alebo podnos, nedávajte ju k horľavým materiálom, ani ju na ne nepokládejte.Sviečky nepatrí do rúk deťom a pozor tiež na domácich miláčikov!

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: