Doprava ZDARMA: DPD od 100 €, zásielkovňa od 150 €.

LIPASE COCKTAIL

Neohodnotené

LIPASE COCKTAIL
Biologic 10.0
Koncentrát na pretvarovanie postavy.

10x 10ml

Kód: 3123
€117,60
LIPASE COCKTAIL
Neohodnotené

 

LIPASE COCKTAIL
Biologic 10.0
Koncentrát na pretvarovanie postavy.

KĽÚČOVÉ AKTÍVNE ZLOŽKY:

1,5 % EXTRAKT POLYSIPHONIA BRODIEI:
Keď vedieme rušný a stresujúci život, telo produkuje abnormálne množstvá hormónov, ako je kortizol, a proteínov, ako je LDAP, ktoré znižujú lipolytický účinok.

Súčasne sa znižuje účinok HSL, nevyhnutného enzýmu na spaľovanie tukov. Polysiphonia brodiei, červená riasa z čeľade Rhodophyceae, prispieva k inhibícii molekúl LDAP a následne stimuluje spotrebu tukov v stresových podmienkach.

Konečným efektom je pretvarovanie siluety. Aby sa rešpektovalo životné prostredie, Polysiphonia brodiei sa pestuje zo spór a reprodukuje svoje prirodzené prostredie na jedinečnom mieste. Každá morská riasa sa potom zbiera ručne a vykonáva sa extrakcia enzýmov, aby sa získali jej najvzácnejšie zložky.

Preukázaná účinnosť pri redukcii:
- boky (-8% až -56%)
- brucho (-5,6% až -36%)
- ramená (-0,3 cm až -1,47 cm)
s viditeľnými výsledkami po 2 týždňoch.
Extrakt z pagaštanu konského:
(Aesculus hippocastanum): Ideálne na tonizáciu tepien a kapilár. Táto vlastnosť sa pripisuje vysokému obsahu flavonoidov (aesculin), vitamínu P a saponínu (aescin), zložiek, ktoré majú schopnosť predchádzať tvorbe opuchov a zvyšovať odolnosť ciev.

Znižuje priepustnosť kapilár. Schopnosť tejto rastliny zabrániť tvorbe opuchov je spôsobená najmä aescínom, ale podieľajú sa na ňom aj ďalšie zložky, ako kyselina askorbová alebo vitamín C a flavonoidy, kvercitrín a rutín, ktorý je indikovaný najmä pri krehkosti kapilár.

Spôsob použitia: Aplikujte masážou a zvýšte absorpciu pomocou techniky bankovania.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: