Doprava ZDARMA: DPD od 100 €, zásielkovňa od 150 €.

ARTFICIAL SKIN

+40 Všetky typy pleti, dokonca aj citlivú

SPF 10 Flash-tensor efekt od prvej aplikácie.

Predlžuje bunkový život. Antioxidačný účinok proti starnutiu.

Vypĺňa vrásky a hĺbkovo hydratuje pokožku tváre, krku a dekoltu.

VYBRANÉ AKTÍVNE LÁTKY:
ARTIFICIAL SKIN + LINEFILL: prírodné aktívne zložky získané zo sezamových semienok (Sesamum indicum), rastliny pochádzajúce z Etiópie. Ide o frakciu bohatú na sesamín, ktorý patrí do skupiny zlúčenín zvaných lignany. Zlepšuje pôsobenie adipocytov na vyhladzovanie vrások

Niacinamid (vitamín B3): Posilňuje hydrolipidovú bariéru a udržuje pokožku hydratovanú. Stimuluje syntézu kolagénu a vyrovnáva tón.

Bambucké maslo: bohaté na fytosteroly, prekurzory vitamínov a hormónov, ktoré urýchľujú rast tkanív a podporujú obrat epidermis.

Extrakt z kvetu plesnivca: zachytáva reaktívne formy kyslíka a zvyšuje pôsobenie glutatiónperoxidázy; enzým, ktorý prirodzene zachytáva ROS v koži ako vnútorný detoxikačný mechanizmus.

Hydrolyzovaný kolagén: zvyšuje  pružnosť pokožky

Extrakt zo semien Ceratonia siliqua: veľmi bohatý na polysacharidy, s vysokou hydroaktívnou a ochrannou silou. Takmer okamžite rozmazáva vrásky a mimické linky.

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom

Cena

8788
18788
MP 6833
€87,90

+40 Všetky typy pleti, dokonca aj citlivá. ANTIAGING • DETOXIFYING • MOISTURISING OBSAH SETU: BIJIN FACIAL CLEANSER CREAM 50ml ARTIFICIAL SKIN...

Kód: AS6