Doprava ZDARMA: DPD od 100 €, zásielkovňa od 150 €.

Zelené mydlo

Neohodnotené

Zelené mydlo 100 ml - ŠPECIÁLNA KOZMETIKA PRE PERMANENTNÝ MAKE UP

Kód: 2316
€9,50
Zelené mydlo
Neohodnotené

Čistiaci gél na odstránenie znečisťujúcich látok, make-upu a pigmentových zvyškov z pokožky. Má hydratačný, vyrovnávací a upokojujúci efekt. Je špeciálne vyvinutý pre stylistky permanentného make upu a používa sa na prácu PMU - pred, počas a po ošetrení PMU na čistenie pokožky bez podráždenia. Môže pomôcť vyhnúť sa zápalu a podporiť proces hojenia rán. Počas vykonávania PMU, tetovania tela alebo pigmentácie na pokožke umožňuje rýchle a jemné odstránenie prebytočného pigmentu. 100% prírodná kozmetika, obsahuje iba prírodné, rastlinné prísady.

 

POUŽÍVANIE:

Vyčistite pokožku pred, počas a po ošetrení PMU týmto prípravkom. Na vlhkú tampónik nalejte malé množstvo a potom očistite kožu. Slúži ako šetrná dezinfekcia pokožky. Môže byť aplikovaný na akúkoľvek časť tváre alebo tela, s výnimkou očí. Pre PMU očných liniek odporúčame používať koncentrát bieleho mydla.

TIP: ODPORÚČAME PRE ČISTENIE TETOVANIA TELA A PRE KLIENTOV S MASTNOU KOŽOU S VÝSKYTOM AKNÉ AJ NA POUŽITIE V DOMÁCNOSTI.

ÚČINOK: Upokojuje a hydratuje pokožku, posilňuje bunkové steny, chráni proti voľným radikálom a preto má účinok proti starnutiu. Vďaka svojim zložkám má antivírusové, antibakteriálne a antifungálne vlastnosti, chráni pred infekciami a zápalmi. Pomáha hojeniu rán, urýchľuje uzátváranie rany. Odstraňuje nielen nečistoty, ale aj nahromadený maz z povrchu pokožky. Táto matovacia funkcia je obzvlášť vhodná pre mastnú, lesklú pokožku. Vyživuje pokožku vďaka vysokému obsahu vitamínov a minerálov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: