Doprava ZDARMA: DPD od 100 €, zásielkovňa od 150 €.

ARTIFICIAL SKIN PROFESSIONAL KIT

Neohodnotené

LINEFILL + HYDROLYZOVANÝ KOLAGÉN

Mimoriadne profesionálne ošetrenie, ktoré VYPLŇUJE VRÁSKY A ZVYŠUJE OBJEM PIER.

OBSAH SETU:
Artificial skin Cream 200ml
Artificial Skin Serum 20x2ml
Artificial Skin Mask 100ml
Dostupnosť Skladom
Kód: AS8
€229,90
ARTIFICIAL SKIN PROFESSIONAL KIT
Neohodnotené

LINEFILL + HYDROLYZOVANÝ KOLAGÉN

Mimoriadne profesionálne ošetrenie, ktoré VYPLŇUJE VRÁSKY A ZVYŠUJE OBJEM PIER.
Jeho jedinečný profesionálny spôsob aplikácie zvyšuje liftingový účinok. 人工皮膚 Jinkō hifu je originálna masáž starostlivo navrhnutá tak, aby „vytvarovala“ tvár a krk veľmi presnými manévrami, ktoré pôsobia na kontúry tváre zo všetkých uhlov.

Zbieha sa v nej vplyv tisícročných východných techník, ako je meridiánový systém a ďalšie inovatívnejšie metódy, inšpirované postupmi estetickej medicíny.
Ošetrenie je bezpečnou, prirodzenou alternatívou k najžiadanejším operáciám proti starnutiu.

OBSAH SETU:
Artificial skin Cream 200ml
Artificial Skin Serum 20x2ml
Artificial Skin Mask 100ml
 
ARTIFICAL SKIN Cream 200ml

 

ANTIAGING • DETOXIFYING • MOISTURISING

Obsahuje zosieťované silikóny, ktoré pokrývajú pokožku neviditeľným filmom, chránia ju a zabraňujú dehydratácii. Pôsobí na starnúcu pokožku proti vysušovaniu a vracia jej prirodzenú pružnosť. Urýchľuje rast tkaniva, zvyšuje epidermálny obrat.
Opravné a ochranné vlastnosti.
Reaktivuje vnútorný mechanizmus detoxikácie pokožky.
KĽÚČOVÉ AKTÍVNE ZLOŽKY:
Niacínamid (vitamín B3): posilňuje vodno-lipidovú bariéru a udržuje pokožku hydratovanú. Stimuluje syntézu kolagénu a vyrovnáva tón.
Bambucké maslo: bohaté na fytosteroly, vitamíny a hormonálne prekurzory, ktoré urýchľujú rast tkaniva a zvyšujú epidermálny obrat.
Extrakt z kvetu plesnivca: zachytáva reaktívne formy kyslíka a zvyšuje pôsobenie glutatiónperoxidázy, enzýmu, ktorý prirodzene zachytáva ROS v pokožke ako vnútorný mechanizmus detoxikácie.
Hydrolyzovaný kolagén: zvyšuje elasticitu a pružnosť pokožky.
Extrakt zo semien Ceratonia siliqua: veľmi bohatý na polysacharidy, s vysokou hydroaktívnou a ochrannou silou. Takmer okamžite redukuje vrásky a mimické linky.
200 ml

Artificial Skin Serum 20x2ml

KĽÚČOVÉ AKTÍVNE ZLOŽKY:
ARTIFICIAL SKIN + LINEFILL: prírodné aktívne zložky získané zo sezamových semienok (Sesamum indicum), pôvodnej rastliny z Etiópie.
Je to frakcia bohatá na sezamín, ktorý patrí do skupiny zlúčenín nazývaných lignany. Zlepšuje pôsobenie adipocytov na vyhladenie vrások a dodáva perám objemový efekt.
Obnovuje stratený objem a minimalizuje vzhľad vrások. Okrem toho pery vyzerajú hustejšie a jemnejšie.
Profesionálny produkt.
 
Artificial Skin Mask 100ml
 
ART PROFESIONÁLNA MASKA 24 h
ÚČINOK PROTI STARNUTIU, PROTI ÚNAVE A PROTI STRESU
Gélová maska s ultraľahkým, zamatovým nádychom, so zosieťovanými silikónmi. Jej pôsobenie začína ošetrením  a končí hlboko v noci.
KĽÚČOVÉ AKTÍVNE ZLOŽKY:
Matrixyl, dioxygenovaný lipo-peptid, ktorý vyrovnáva reliéf pokožky a vyhladzuje vrásky zvnútra. Výrazne zvyšuje syntézu 6 hlavných zložiek matrice a dermo-epidermálneho spojenia. Rekonštruuje sieť pokožky, ktorá udržuje pokožku jemnú.
Agascalm, prírodná aktívna zložka, ktorá je schopná úplne blokovať účinky stresu v bunkách, umožňuje pokožke zotaviť sa počas hodín spánku.
Táto aktívna zložka má vysokú protizápalovú aktivitu, ktorá zasahuje do biochemických mechanizmov súvisiacich s psychickým stresom a poškodením kože:
• znižuje začervenanie
• zvlhčuje
• vracia pleti jas a jednotnejší tón.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: