Doprava ZDARMA: DPD od 100 €, zásielkovňa od 150 €.

LIPO BANDAGES

Neohodnotené

LIPO BANDAGES
Heat effect reducing BANDAGES

5x 2ks bandáže, 10cm x 10m

Kód: 3126
€93,50
LIPO BANDAGES
Neohodnotené

 

LIPO BANDAGES
Heat effect reducing BANDAGES

Horúce obväzy pomáhajú zmäkčiť tukové tkanivo a vďaka vysokému obsahu účinných látok majú zoštíhľujúci účinok. Zvyšujú lokálnu teplotu, aby urýchlili spotrebu kalórií a mobilizáciu lipocytov. Táto technika môže tiež zlepšiť krvný a lymfatický obeh v edematóznych nohách.
Medzi výhody používania bandáží pri telových ošetreniach patrí redukcia centimetrov, odstránenie celulitídy, telesného tuku a kŕčových žíl.

----------------------------

Aktívne zložky:
AESCIN: Zmes saponínov prítomných v pagaštane konskom obzvlášť užitočná na liečbu porúch súvisiacich s tukovým tkanivom. Pôsobí najmä protizápalovo, antioxidačne, lipolyticky a vazotonicky.
EXTRAKT CENTELLA ASIATICA: Zlepšuje mikrocirkuláciu pokožky a má drenážny účinok. Vazoprotektívne a venotonické. BREZOVÝ EXTRAKT: Má drenážny účinok, zabraňuje žilovým problémom a poruchám prekrvenia pri ťažkých nohách, opuchoch, opuchoch a stagnácii lymfy. Má tiež tonizujúce, sťahujúce, elastické a upokojujúce vlastnosti.
Heptahydrát síranu horečnatého a chlorid horečnatý: Podporujú intenzívny odvodňovací účinok, čím pôsobia proti zadržiavaniu vody. Tiež tonizujú a remineralizujú pokožku a tkanivá.

----------------------------

POUŽITIE:
Aplikujte zábalom, na vykonanie ošetrenia sú potrebné plastové nohavičky na vytvorenie oklúzie na koži + voliteľná presoterapia.

----------------------------

OBLASTI, KTORÉ JE TREBA LIEČIŤ: Nohy, zadok, ruky a spodná časť brucha.

----------------------------

AKO DODÁVANÉ: krabica s 5 pármi obväzov.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: