Doprava ZDARMA: DPD od 100 €, zásielkovňa od 150 €.

NECK LIFT MASKY

Neohodnotené

Impregnovaná maska na PLEŤ, DÉCOLLETÉ a DVOJITÚ BRADU

 

Kód: 129/1KS
od €9,90
NECK LIFT MASKY
Neohodnotené
Množstvo: 1ks
Skladom | 129/1KS
€9,90
Množstvo: 10ks
Skladom | 129/10K
€84,90

Impregnovaná maska na PLEŤ, DÉCOLLETÉ a DVOJITÚ BRADU

Vhodné pre všetky typy pleti (vrátane citlivej/podráždenej pokožky a pokožky náchylnej na alergie)

Hlavné aktívne zložky:
GLYCOLIFT je zmes kombinovaných biotechnologických polysacharidov s okamžitým sťahujúcim účinkom, spevňujúcim a dlhodobo pôsobiacim proti znečisteniu. Interaguje s niekoľkými typmi známych zložiek ako matricové koaktivátory, ako sú soli, glykoly a dioly, ako aj deriváty. Môže produkovať molekulárne preskupenie oligosacharidov a polysacharidov za vzniku polymérnych štruktúr s optimalizovanými reologickými vlastnosťami.

ALGISIUM Organický derivát kremíka kombinovaný s kyselinou manurónovou, ktorý sa získava z morských rias laminaria. Pôsobí pri reštrukturalizácii pokožky, stabilizuje a optimalizuje metabolickú aktivitu, umožňuje, aby sa organický kremík ľahko vstrebával do trojvrstvovej štruktúry pokožky a vyrovnával prirodzené straty.
SYN HYCAN je tripeptid, ktorý pomáha bojovať proti ochabnutiu tým, že zvyšuje obsah hyalurónanu v pokožke. Tento tripeptid tiež zvyšuje expresiu dekorínu a lumicanu, dvoch dôležitých proteoglykánov, ktoré podporujú tvorbu nových kolagénových vlákien, zvyšujú ich kvalitu a odolnosť, s remodelačným efektom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: