Doprava ZDARMA: DPD od 100 €, zásielkovňa od 150 €.

PLASMA SKIN EGF + BLOOD SKIN EGF COCKTAIL

Neohodnotené

6x 5ml

3x 5ml PLASMA SKIN EGF

3x 5ml BLOOD SKIN EGF

Dostupnosť Skladom
Kód: 3084
€97,90
PLASMA SKIN EGF + BLOOD SKIN EGF COCKTAIL
Neohodnotené

PLASMA SKIN·EGF
_________________________
Kozmetický roztok určený na regeneráciu buniek, posilnenie štruktúry spojivového tkaniva a zlepšenie kvality a textúry pokožky.

Kľúčová zložka: Multieffect 3R: Omladzujúci, obnovujúci a regeneračný účinok na bunky. Silné regeneračné vlastnosti.
Pôsobí ako multiplikátor bunkových fibroblastov, ktorý stimuluje regeneráciu pokožky a pomáha rýchlejšie opraviť drobné jazvičky, stopy po akné, ako aj zlepšiť vzhľad mimických vrások. Zväčšuje hrúbku pokožky a zlepšuje jej obranyschopnosť.

APLIKÁCIA: pomocou Enpitsu derma pero alebo Enpitsu Plus

BLOOD SKIN·EGF
________________________
Kozmetický roztok navrhnutý s TGF beta2 na proliferáciu fibroblastov a opravu hlbokých vrások.

Kľúčové aktívum: TGF beta2: je posilňovač kolagénu a proti vráskam, ktorý zabraňuje fotostarnutiu pokožky. Je to prostriedok proti starnutiu na bunkovej úrovni, ktorý chráni pokožku pred poškodením spôsobeným ultrafialovýmžiarením, stresom a znečistením. Stimuluje syntézu proteínov, ktoré vytvárajú extracelulárnu matricu (organizovaná sieť tvorená sieťou polysacharidov a proteínov, ktoré musia byť dobre štruktúrované. Proces
starnutia a vonkajšie agresie, ako sú slnečné lúče, ju zhoršujú, vytvárajú vrásky a ochabujú)

APLIKÁCIA: pomocou Enpitsu derma pero alebo Enpitsu Plus

RASTOVÉ FAKTORY sú proteíny, ktoré prirodzene fungujú ako komunikačné prvky (signály) medzi kožnými bunkami. Dosahujú aktiváciu buniek podporujúcu regeneráciu a omladenie buniek. Rastlinné bunky sa premieňajú na biotovárne, ktoré produkujú ľudské rastové faktory s identickými regeneračnými vlastnosťami, aké prirodzene produkuje pokožka. Prostredníctvom efektívneho procesu čistenia sa rastové faktory vynikajúcej kvality extrahujú s vysokým stupňom čistoty, vyšším ako 95 %.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: