Doprava ZDARMA: DPD od 100 €, zásielkovňa od 150 €.

Fleiš Pen SMART

Neohodnotené
Kód: 3886
€839
Fleiš Pen SMART
Neohodnotené

Fleiš pen SMART

Autorský strojček Fleiš Academy

FLEIŠ PEN SMART

Predstavujeme Ti absolútny "state of the art", dokonalý strojček, ktorý má úplne všetko, čo od PMU strojčeka potrebuješ a očakávaš! Teraz sa už nemusíš rozhodovať po čom siahnuť! SMART má totiž všetko v jednom!

Disponuje nastaviteľným zdvihom ihly, teda na svoje si prídeš, pokiaľ si milovánica nízkeho zdhvihu a jemnejšej práce. Rovnako tak aj keď si milovníčka vyšších zdvihov pre lepšie vnímanie ihly a výraznejšie pixelky. Budeš teda mať k dispozícii zariadenie na širokú škálu efektov, od zamatových pier, jemných liniek po drobné telové tetovania.

Ako jeden z mála bezdrôtových dobíjacích strojčekov je schopný pracovať na veľmi nízkej rýchlosti, takže ak sa potrebuješ maximálne sústrediť a očakávaš precíznosť, iste ťa poteší možnosť pracovať aj na tak malú rýchlot ako napr. 3.0 V. Takú vlastnosť ťažko budete u konkurencie hľadať!

Ďalšou výhodou je bezpochyby náhradná batéria, teda jednu nabíjaš, s druhou pracuješ! Vziať si ho môžeš kamkoľvek aj bez elektriny. S jednou batériou vydržíte pracovať až 6 hodín, doba dobíjania je veľmi krátka a to 2 hodiny do plného dobitia.

Nezabudli sme ani na ergonómiu, kedy toto pero kopíruje nami overený a pre naše perá typický tvar – nie je príliš úzke pre ľahký a nekŕčový úchop s bezjadrovým motorom. Je maximálne tichý a napriek tomu veľmi silný, s minimálnymi vibráciami. Ďalej sme dbali na nízku hmotnosť, pretože väčšina "bezdrôtov" je ťažká.

A ak nechceš kupovať zajaca vo vreci, príď si strojček vyskúšať a porovnať s tvojím doterajším, budeš prekvapená v rozdiele!

TECHNICKÉ ÚDAJE:

Motor: bezjadrový
Priemer: 22mm
Odporúčané rýchlosti: 3,0 - 8 V
Nastaviteľné rýchlosti: 4000 - 12000 rpm
Zdvih ihly: nastaviteľný 2.0 - 3.5 mm
Motor: bezjadrový
Telo pera: letecký hliník
Váha pera: 102g
Pripojenie ihly: easy click systém
Kapacita batérie: 1000 mAh
Čas dobíjania: 2 hodiny
Pracovná kapacita: 4-6 hodín

 

SÚČASŤOU:
Záruka, manuál, doklady pre hygienu.
Servis a pozáručný servis, v prípade poruchy ihneď výmena za nový.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: