Doprava ZDARMA: zásielkovňa od 30 Euro , pošta od 50 Euro.
  • 1 z 4
 

STAYVE SEANERGY PEEL

Neohodnotené
 

PRI TOMTO PRODUKTE ODPORÚČAME ABSOLVOVAŤ ŠKOLENIE!!!

Prináša novú energiu do pokožky z čistého a hlbokého mora. Nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky, pretože je vyrobený z prírodných zložiek.
Funguje tak, že mikročastice vyrobené z korálového vápnika sú vložené do pokožky a odstraňujú odumreté kožné bunky a odpad z pokožky.

Je to Peeling-System pri ktorom sa mikročastice vkládajú na 36 až 48 hodín.

Stimuluje pokožku, aby sa pokožka nadvihla, zvýšila sa jej pružnosť a zjemňuje textúru pokožky.

Dostupnosť Skladom
Bežná cena €139
Ušetríte €20 (–14 %)
€119
   
Kód tovaru 2028
Kategória STAYVE
 

POSTUP APLIKÁCIE:

1. Príprava pokožky. Vyčistite tvár a naneste anestetikum na 30 minút. Pred začiatkom aplikácie odstráňte anestetikum. Zmiešajte Seanergy Peel Powder a Seanergy Peel Solution.

2. Prípravok nanesiete najprv na pravé líce, otom ľavé líce, nos a čelo. VYHÝBAJTE SA OBLASTI OČÍ!!! Naneste zmiešaný prípravok na tvár a zľahka stlačte. Táto fáza sa nazýva "trenie". Trenie trvá tak 6 až 8 minút a potom znovu nanesieme prípravok a zopakujeme "trenie". Po trení pritlačte viac krát na miesta aplikácie prípravku.

POZOR: Vyhýbajte sa silnému treniu v oblasti očí a úst.

3. Odstránenie zvyškov. Odstráňte zvyšky na vonkajšej koži pomocou vlhkej špongie alebo gázy. Buďte opatrní, pretože pri silnom utieraní sa môže znížiť účinok mikročastíc.

*Je prirodzené, že máte pocit, akoby vás tŕne bodali do tváre.

4. Finalizácia. Naneste masku na upokojenie a zvlhčenie na stimulovanej tvári. Odporúčame naniesť vychladenú masku. Naneste dostatočné množstvo Stayve Booster Ampule (v závislosti od typu pleti) a Stayve Repair Cream

AFTER CARE 

- Opaľovací krém naneste ihneď po ošetrení. Pri vystavení slnečnému žiareniu bez použitia opaľovacieho krému sa môžu objaviť pehy alebo pigmentácia.
- Zľahka si čistite tvár vlhkou špongiou alebo teplou vodou po dobu 1 ~ 2 dní po použití Stayve Seanergy Peel Ampule.
- Po použití ampulky Stayve Seanergy Peel Ampule používajte hypoalergénny čistiaci prostriedok 3~5 dní. Je zakázané používanie mokrých vreckoviek, mydla alebo iných exfoliačných produktov a produktov s peelingovými časticami.
- Aplikujte veľké množstvo ampulky alebo krému, ktorý je užitočný na zvlhčenie, každých 7 až 8 hodín, kým sa neodstránia všetky odumreté kožné bunky.
- Nedotýkajte sa tváre nehygienickými rukami.
- Neodlupujte odumreté kožné bunky nasilu a dbajte o správnu hydratáciu, kým sa všetky odumreté kožné bunky prirodzene nezlúpnu.

UPOZORNENIA!!!

- Keď idete von po ošetrení, musíte sa natrieť opaľovacím krémom. (Pri vystavení slnečnému žiareniu bez použitia opaľovacieho krému sa môžu objaviť pehy alebo pigmentácia.)
- Pred a po ošetrení dbajte na hygienu rúk.
- Je prirodzené brnenie pri trení alebo po trení (približne 1 ~ 2 dni).
- Koža môže pri granulácii po ošetrení svrbieť.
- Deň po ošetrení si tvár zľahka očistite. Nepoužívajte čistiace prostriedky, ktoré obsahujú exfoliačné zložky, ako sú peeling, AHA, BHA atď.
- Vyhýbajte sa športu, kúpeľom, saune alebo jedlu, pri ktorom sa potíte. (Zakázané sú najmä alkoholy)
- Vyhnite sa funkčnej kozmetike, ako je bielenie/proti vráskam, ktoré obsahuje ako zložku retinol.
- Neodporúča sa ľuďom s veľmi tenkou pokožkou.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: