Doprava ZDARMA: DPD od 100 €, zásielkovňa od 150 €.

STAYVE SEANERGY PEEL

Neohodnotené

PRI TOMTO PRODUKTE ODPORÚČAME ABSOLVOVAŤ ŠKOLENIE!!!

 

 

 

Dostupnosť Skladom
Kód: 2028
€139
STAYVE SEANERGY PEEL
Neohodnotené

Čo je SEANERGY PEEL?

Peeling je založený na systéme využitia mikročastíc obsiahnutých v zmesi Stayve Peel Powder a Stayve Seanergy Peel Solution, ktoré sa vpravia do pokožky na dobu 36 až 48 hodín. Počas ošetrenia sa báza nanáša na vrchnú vrstvu pokožky a masíruje.

Toto revolučné ošetrenie využíva fantastické účinky hydrolizovanej špongie, získanej z oceánu.

Hydrolyzovaná špongia je tiež nazývaná  špongiové ihly, vodné ihlice, biologické mikroihly atď. Špongia je jedným z najjednoduchších mnohobunkových organizmov, ktoré rastú v oceánskom alebo sladkovodnom prostredíTento ihličkový kryštál je veľmi dobrým absorbentom nečistôt. Dokáže nielen zničiť proteínovú štruktúru mikroorganizmov alebo vírusov, ale aj jeho záporný iónový náboj môže adsorbovať nečistoty alebo vyzrážať pigmenty v roztoku.

Dôvodom, prečo môžu špongiové mikroihly rýchlo a efektívne zlepšiť kožné problémy je to, že množstvo malých mikroihiel stimuluje pokožku. V krátkom čase dokážu mikroihličky vytvoriť viac ako milióny malých kanálikov, ktoré umožňujú účinným zložkám efektívne preniknúť do pokožky. Pri stimulácii regenerácie nových buniek sa mikroihličková výživa plne premieňa na bunkové aktívne látky tak, aby sa dosiahli ideálne účinky redukcie vrások, bielenie pleti, redukcia škvŕn, zlepšenie očných vrások, tmavých kruhov, napnutie a lifting kožných tkanív tváre. Mikroihličky zároveň stimulujú dermis a podporujú proliferáciu kolagénu prostredníctvom samoliečebnej schopnosti pokožky.

Počas tohto procesu sa spiace dermálne bunky prebudia a aktivujú, aby chránili pokožku.

Aktivované dermálne bunky pomocou mikroihiel vytvárajú prostredie na samoobnovenie pokožky podporou syntézy kolagénu a elastínu. Vďaka prirodzeným exfoliačným účinkom sa pokožka obnovuje, prinavracia sa jej  pôvodné zdravie a odlupujú sa odumreté kožné bunky

POSTUP APLIKÁCIE:

1. Príprava pokožky. Vyčistite tvár a naneste anestetikum na 30 minút. Pred začiatkom aplikácie odstráňte anestetikum. Zmiešajte Seanergy Peel Powder a Seanergy Peel Solution.

2. Prípravok nanesiete najprv na pravé líce, otom ľavé líce, nos a čelo. VYHÝBAJTE SA OBLASTI OČÍ!!! Naneste zmiešaný prípravok na tvár a zľahka stlačte. Táto fáza sa nazýva "trenie". Trenie trvá tak 6 až 8 minút a potom znovu nanesieme prípravok a zopakujeme "trenie". Po trení pritlačte viac krát na miesta aplikácie prípravku.

POZOR: Vyhýbajte sa silnému treniu v oblasti očí a úst.

3. Odstránenie zvyškov. Odstráňte zvyšky na vonkajšej koži pomocou vlhkej špongie alebo gázy. Buďte opatrní, pretože pri silnom utieraní sa môže znížiť účinok mikročastíc.

*Je prirodzené, že máte pocit, akoby vás tŕne bodali do tváre.

4. Finalizácia. Naneste masku na upokojenie a zvlhčenie na stimulovanej tvári. Odporúčame naniesť vychladenú masku. Naneste dostatočné množstvo Stayve Booster Ampule (v závislosti od typu pleti) a Stayve Repair Cream

AFTER CARE 

- Opaľovací krém naneste ihneď po ošetrení. Pri vystavení slnečnému žiareniu bez použitia opaľovacieho krému sa môžu objaviť pehy alebo pigmentácia.
- Zľahka si čistite tvár vlhkou špongiou alebo teplou vodou po dobu 1 ~ 2 dní po použití Stayve Seanergy Peel Ampule.
- Po použití ampulky Stayve Seanergy Peel Ampule používajte hypoalergénny čistiaci prostriedok 3~5 dní. Je zakázané používanie mokrých vreckoviek, mydla alebo iných exfoliačných produktov a produktov s peelingovými časticami.
- Aplikujte veľké množstvo ampulky alebo krému, ktorý je užitočný na zvlhčenie, každých 7 až 8 hodín, kým sa neodstránia všetky odumreté kožné bunky.
- Nedotýkajte sa tváre nehygienickými rukami.
- Neodlupujte odumreté kožné bunky nasilu a dbajte o správnu hydratáciu, kým sa všetky odumreté kožné bunky prirodzene nezlúpnu.

UPOZORNENIA!!!

- Keď idete von po ošetrení, musíte sa natrieť opaľovacím krémom. (Pri vystavení slnečnému žiareniu bez použitia opaľovacieho krému sa môžu objaviť pehy alebo pigmentácia.)
- Pred a po ošetrení dbajte na hygienu rúk.
- Je prirodzené brnenie pri trení alebo po trení (približne 1 ~ 2 dni).
- Koža môže pri granulácii po ošetrení svrbieť.
- Deň po ošetrení si tvár zľahka očistite. Nepoužívajte čistiace prostriedky, ktoré obsahujú exfoliačné zložky, ako sú peeling, AHA, BHA atď.
- Vyhýbajte sa športu, kúpeľom, saune alebo jedlu, pri ktorom sa potíte. (Zakázané sú najmä alkoholy)
- Vyhnite sa funkčnej kozmetike, ako je bielenie/proti vráskam, ktoré obsahuje ako zložku retinol.
- Neodporúča sa ľuďom s veľmi tenkou pokožkou.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: